5.-6. Čip 40 bodů
    7. Kuba 0 bodů

Odpovědět

Titulek: Vstup do nové sezóny

Fifák vstoupil do další 34 sezóny utkáními v Bohdalicích v parku, kde se střetl s týmy Mouřínova a Kozlan. Hřiště v Bohdalicích bylo pro nás nové a řekněme si, že ideální. Rozměry hřiště připomínaly takové plácky jako v Krásensku nebo v Bohatých Málkovicích, kde prostě i Radim jej přeběhne dřív než se osmaží hranolky. Sestava se klasicky nerodila lehce, hlavně mrzí zranění našeho nestora Pyskina, kterému přejeme brzké uzdravení. Takže kromě mírně opojeného brankáře Ostroše nastoupily do pole 3 Hradily, 2 Pospeci a Tom. Na lavičce vše sledovala a nejapnými glosami komentovala Kubova přítelkyně Klárka. V prvním utkání jsme nastoupily proti favoritu z Mouřínova, který nastoupil v silném složení i s druholigovým O.Vintrem. Po inkasované první brance začal na hřišti řádit fifákovský kombinační fotbal a hned se skóre otočilo ve prospěch našeho týmu na 3:1. Pak však řádění skončilo a po našich chybách a slabší kondici jsme ještě mohli být rádi za poločasové skóre 5:6. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním , které nás po chvíli přešlo. Jasně se ukázala špatná kondice a nepřesné přihrávky soupeř drtivě zakončoval výbornou koncovkou. Pak už byla jen otázka času, kolik banánů ze své sítě bude Ostroš lovit. 15 branek znamenalo pro něj 150 korun, takže i pokladník může mít radost. Koncové skóre 7:15
    Druhým soupeřem byl pro nás outsider z Kozlan. No jo, ale naše kondice byla v háji, druhé zápasy už tolik nezvládáme a tak panovaly celkem obavy o dobrý výsledek. Při vedení 5:2 se zdálo, že byly liché. Dařilo se v koncovce Radimovi, vzadu si to kluci bez větších problémů dirigovali, takže to vypadalo na pohodový zápas. Pak jsme ale prožili blackout a soupeř otočil na 5:6. Uff, prohrát i druhý zápas by bylo pro nás kruté a jsem rád, že jsme našli zbytky sil a zápas otočili a koncovku druhého poločasu již zkušeně uhlídali. Díky všem přítomným. Vedení z důvodu špatné docházky stávajících hráčů uvažuje o posilách. V podstatě, kdo má ruky a nohy a v hlavě nemá nasráno, tak může přijít za nás hrát.

Titulek: Re: Vstup do nové sezóny

Blahopřeji Radimovi k 10 gólům za víkend.To je na zápis do Guinnessovy knihy rekordů. Na stránkách okresního futsalového svazu je dokonce napsáno, že Radim dal 11 gólů. Asi došlo k informačnímu šumu.