Diskuze

  • Datum: 10.08.2020 Vložil: Radim

    Titulek: Poplatky

    Zaplatil jsem 2000kc za startovné a 500kc na kytku pro Evu. Tričko a kubanskej rum šel z mě kapsy.

    Odpovědět

  • Datum: 15.07.2020 Vložil: Radim

    Titulek: Oslava 20.výročí od titulu

    Dne 29.8. proběhne v MM u myslivců oslava 20.výročí od našeho slavného titulu okresního šampióna. Podrobnosti posléze

    Odpovědět

  • Datum: 17.08.2020 Vložil: Kamouch

    Titulek: Re: Oslava 20.výročí od titulu

    Ahoj. Připomínám, že 29.8 v myslivecké klubovně v MM proběhne oslava 20 výročí od navždy posledního titulu Fifáku v lize. Start 16:00. Zavzpomínáme na doby kdy šel z Fifáku strach a kdy ho mohl porazit jenom chlast. Na tradiční předzápasové několikatihodinové tréninky zakončené většinou u Kujdy doma. Pivo a něco na zub zajišťeno. Doporučuji spacák a lahvinku sebou. S výběrem vám rádi pomůžou pořadatelé Kujda, Jiříček, Tom, Kamouch.

    Odpovědět

  • Datum: 26.08.2020 Vložil: Frýďas

    Titulek: Re: Re: Oslava 20.výročí od titulu

    Zdravím všechny FIFÁKY a hlavně organizátory sobotní "chlast partie" v Moravských Málkovicích.
    Akce se zúčastním, ale určitě v Málkovicích nebudu spát. Zatím nemám zajištěn odvoz tam ani zpátky
    a tak zatím počítám, že do Málkovic i zpět pojedu vlastním vozem v cca 16 h tam a v cca 22 h zpět)
    a alkohol budu pít pouze symbolicky.

    P.S. doufám, že se dožiju doby, kdy bude slavit kuželkářská sekce FIFÁKU 20 výročí od získání titulu
    v okresní odborářské soutěži.

    Odpovědět

  • Datum: 01.07.2020 Vložil: Radim

    Titulek: Staří Páni Málkovic

    Všechny zvu na špičkové utkání mezi výběry Málkovic a Opatovic. Hraje se v sobotu 4.7. v 16 hodin. Občerstvení zajištěno

    Odpovědět

  • Datum: 17.06.2020 Vložil: Radim

    Titulek: Zvláštní poděkování

    A obvzlášť děkuji panu trenérovi Džejárovi, který chodil pro škopky, platil je ze svého a ještě stihl koučovat zápasy. Pravda, pravda, moc bodů nám jeho přítomnost nikdy moc nepřinesla :-D :-D :-D

    Odpovědět

  • Datum: 17.06.2020 Vložil: J. R

    Titulek: Re: Zvláštní poděkování

    Proto jsem chodil pro ty škopky, ale asi málo.

    Odpovědět

  • Datum: 16.06.2020 Vložil: Radim

    Titulek: Finále Okresu - výsledky

    Po přenechání od Sokola Bučovice a posléze Vyškov City jsme zaslouženě :-D postoupili do finálních bojů. Los nám nejdříve přiřknul tým Mouřínova doplněný o druholigové bratry Vintry. Do zápasu nenastoupil oproti očekávání Trombón, jenž zřejmě přetrénoval a pro bolesti pupku nepřišel. To bylo záminkou pro Radima, jenž i přes protestné pohledy spoluhráčů zabandážoval operované koleno a jal se zavazet i na hřiště. Po úvodní obdržené brance jsme začali kupodivu hrát dobrý futsal a třemi brankami otočili průběh utkání. Zaujala zvláště druhá branka, kterou vstřelil nestor fifákovského klubu Mara Hradil a vstřelil 500.branku za Fifák. Gratulujeme a děkujeme :-D. Poté jsme vyklidili hřiště a špatným bráněním posadili soupeře na koně. Na koně číslo 6. Ano, až tam nám Mouřínov utekl a nevypadalo to s námi dobře. Pak začala stíhací jízda pod taktovkou Mary a obživlého Tobola. Krásné utkání nakonec vyústilo v zřejmě zaslouženou remízu 9:9
    Branky: Mara 3, Tobol 3, Radim, Pyskin, Tom
    Asistence: Tobol 2, Tom 2, Begin 2, Donyš, Mara, Pyskin
    V dalším ihned hraném utkání jsme narazili na horkého favorita soutěže celek Amoru. Po počátečním oťukávání jsme se kupodivu dostali do vedení a ještě ho nejstarším hráčem soutěže Beginem pojistili. Poté však přišla chyba Radima, jehož zradilo koleno, technika a hlava dohromady a dědek na druhé straně Petr Gregor snížil. A to vlilo Amoru energii do žil a ještě do přestávky skóre otočil. A to na nás již stačilo. Už docházela energie a nezbyla síla na nějaký presink. V závěru někteří hráči víc počítali než hráli, což mě osobně mrzí. Radši dostanu ranec, ale budu bojovat do konce. Výsledek 4:6 nás dostal do boje o 3.místo
    Branky: Tobol 2, Begin, Dony
    Asistence: Radim 3, Mara 2

    O utkání o 3.místo s Lazorem bych raději nemluvil. Po domluvě, že penalty nedáme a raději zmenšíme čas na 2x15 min. jsme dostali takovou nakládačku, že jsme o půlce utkání stornovali. Vím, že už nebyla žádná síla, ale byla to teda ostuda

    Odpovědět

  • Datum: 16.06.2020 Vložil: Radim

    Titulek: Pokladna

    Stav pokladny: po prispevku hlavne od Mary /1500/, Kujdy /1000/ a Toma /500/ nám nabobtnala pokladna na 13285kč + 1000kč nám dluží Franta Tobolík, platil jsem za něj hřiště. Děkuju taky Piskynovi, že zaplatil půlku kastlu. Kastl se vždycky platí ze soukromých peněz, nechci ždímat pokladnu. Takže kromě sebe poděkuju taky Ostrošovi, který sem tam koupí :-D. Taky chci poděkovat Kamouchovi a Sošimu za tekutou podporu během zápasů

    Odpovědět

  • Datum: 17.06.2020 Vložil: J. R

    Titulek: Re: Pokladna

    Ty hnupe, pro to pivo jsem chodil hlavně já

    Odpovědět

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode